Witamy w naszym serwisie! Strona została stworzona z myślą o wszystkich, którzy chcą zacząć inwestować w monety, ale nie tylko. Opisywane są tutaj szerzej zarówno zagadnienia dotyczące monet (kolekcjonowanie, szeroko pojęta numizmatyka), jak również inwestowania (zajmujemy się nie tylko inwestowaniem w monety, ale również w inne produkty finansowe).

Serdecznie zapraszamy do czytania naszych wpisów i aktywnego komentowania. Każda uwaga oraz opinia jest dla nas bardzo cenna.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej: monety.bankowe.com.pl są prywatnymi opiniami ich autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Właściciel i autorzy dokładają wszelkich starań aby dane i informacje zawarte w stronie były prawdziwe i aktualne. Właściciel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczone w ramach strony internetowej, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści. Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Przedstawione nazwy, znaki firmowe i logo (firm, banków) są zastrzeżonymi znakami i należą do ich właścicieli, a zostały użyte jedynie w celach informacyjnych